You are not logged in.

Random Inn Logotips

Announcement

👾 Random Inn ⁘ dream big ‣ stay cozy

#1 29-10-2019 18:15:42

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 79.0

Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

Šodien mani izbrīnīja Rēzeknes Tūrisma un Informācijas Centra Facebook lapa, kurā bija spēlfilmas “Reiz Rēzeknē” reklāmraksts.
Nekad nebūtu iedomājies šādu aktieru kombināciju, kā, piemēram Liza Arzamasova (pazīstama no seriāla Папины Дочки, lomā Галина Сергеевна) un Andris Bulis (pazīstams no seriāla Viņas melo labāk lomā Māris, pie tam filmā ar nosaukumu Reiz Rēzeknē.
Neticami un vārdiem neaptverami, kā to var salikt kopā, tomēr, reku tā ir, sekojot citātam no vietnes rezekne.lv

rezekne.lv wrote:

Rēzeknē jau septiņus gadus augusts nav iedomājams bez starptautiskā īsfilmu kinofestivāla “Open Place”, kad pilsētā var satikt gan pašmāju, gan ārzemju kino un teātra zvaigznes, noskatīties Baltijas jūras reģiona valstu konkursa īsfilmu izlasi, kā arī ārpuskonkursa īsfilmas un pilnmetrāžas filmas. Šogad ārpuskonkursa filmu programmā bija arī Rēzeknē un Latgales jūras – Rāznas ezera – krastos tapusī pilnmetrāžas spēlfilma “Reiz Rēzeknē”, kuru tagad ikviens var noskatīties jaunajā mājaslapas sadaļā “Pilsēta/Par Rēzekni/Video” vai Rēzeknes pilsētas pašvaldības youtube kanālā.

Stāsts sākas ar nejaušu tikšanos vilcienā, kad ceļabiedri, izsēdināti Rēzeknes stacijā, metas aizraujošā piedzīvojumā ar apslēptas mantas meklēšanu, pakaļdzīšanos, iesaistoties mīlas līkločos. Stāsta turpinājumā satiekam draugus divus gadus vēlāk. Agne un Jānis, Ļova un Eva, arī Kostiks un Valdis aizvien cīnās par savu sapņu īstenošanu. Kuriem tas izdodas vislabāk? Lomās – Latvijas un Krievijas aktieri: Sarmīte Rubule, Viktors Pipa, Liza Arzamasova, Edijs Zalaks, Andris Bulis, Maksims Kolosovs, Rēzeknes teātra “Joriks” aktieri u.c. Epizodēs redzami arī daudzi rēzeknieši. Filmas režisori ir Aleksandrs Merkurijs un Aleksandrs Baršaks.

Filma pieejama vietnē YouTube:

https://youtu.be/csQmAi57JBk
(LV/RU subtitri, atkarībā no audio valodas)

Novērtējiet šo filmu skalā no 1 līdz 4

  1. 1 (Ļoti nepatika)
  2. 2 (Drīzāk nepatika, nekā patika)
  3. 3 (Drīzāk patika, nekā nepatika)
  4. 4 (Ļoti patika)
Total votes: 1

Results of poll are hidden until 3 votes are cast

Offline

#2 29-10-2019 18:16:22

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 79.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

Ieraksta vieta rezervēta atsauksmei pēc filmas noskatīšanās.

Offline

#3 16-11-2019 13:47:30

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 78.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

Gaidu tavu atsauksmi. Es pat nezināju, ka kaut kas tāds eksistē. Un nē, probably won't watch (ja nu tikai tava atsauksme būs megasuperduper kruta).
Bet, btw, kur tu viņu taisies skatīties?

Savējos aizsūtīju "Dvēseļu puteni" skatīties. Sevi tomēr nepierunāju. Have u seen it?

Offline

#4 16-11-2019 23:20:13

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Firefox 71.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

minD wrote:

Gaidu tavu atsauksmi. Es pat nezināju, ka kaut kas tāds eksistē. Un nē, probably won't watch (ja nu tikai tava atsauksme būs megasuperduper kruta).
Bet, btw, kur tu viņu taisies skatīties?

Savējos aizsūtīju "Dvēseļu puteni" skatīties. Sevi tomēr nepierunāju. Have u seen it?

Tā kā tā ir īsfilma 1h gara, kura pieejama YouTube, tad, visdrīzāk, skatīšos YouTube televizorā. happy
Paldies par atgādinājumu, ka jānoskatās. Es jau pusgadu grasos pabeigt skatīties vairākus seriālus vai noskatīties kādu filmu, tādēļ, ar tām filmām man ir kā ir, bet šo es grasos noskatīties - šādā aktieru sastāvā esmu gatavs noskatīties jebko, jo nevaru iedomāties, kā viņi kopā var kaut ko izveidot. lol

Esmu dzirdējis, ka filma Dvēseļu Putenis ir labākais, kas noticis ar Latviju pēdējo gadsimtu laikā, bet pats neesmu redzējis, tādēļ - nav ko piebilst.
Es vēlos aiziet uz filmu Džokers, ko rītdien arī darīšu, cik var vilkt garumā., bet visiem, kuriem piedāvāju, man atbild ar pretpiedāvājumu - ejam uz Dvēseļu Puteni. Uh. lol

Offline

#5 16-11-2019 23:26:06

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 78.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

@Ren, manējie nesen atnāca no "Dvēseļu puteņa" skatīšanās. Teica, ka smaga filma. Neko diži no viņiem neizdabūju.

Pateiksi kā patika Džokers.

Offline

Liked Liked by:

Ren

#6 19-11-2019 22:09:48

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Firefox 71.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

minD wrote:

@Ren, manējie nesen atnāca no "Dvēseļu puteņa" skatīšanās. Teica, ka smaga filma. Neko diži no viņiem neizdabūju.

Pateiksi kā patika Džokers.

Domāju, ka par Džokeru vēl 'dzirdēsi' no manis agri vai vēlu, šeit pat, Random Inn'ā, šajā pat sadaļā. dry ohyeah

Offline

#7 24-01-2020 22:24:45

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 79.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

Ren wrote:

Domāju, ka par Džokeru vēl 'dzirdēsi' no manis agri vai vēlu, šeit pat, Random Inn'ā, šajā pat sadaļā.

Now you have a new place for that. dry
Bet cik saprotu līdz "Reiz Rēzeknē" vēl neesi nonācis.

Offline

#8 05-02-2020 23:06:11

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 81.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

minD wrote:
Ren wrote:

Domāju, ka par Džokeru vēl 'dzirdēsi' no manis agri vai vēlu, šeit pat, Random Inn'ā, šajā pat sadaļā.

Now you have a new place for that. dry
Bet cik saprotu līdz "Reiz Rēzeknē" vēl neesi nonācis.

Nē, neesmu gan. Jāieplāno datums, tikai tad kaut kas notiksies. big_smile

Offline

#9 25-04-2020 19:17:15

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 81.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

Ren wrote:

Nē, neesmu gan. Jāieplāno datums, tikai tad kaut kas notiksies.

Now would be the time tongue

Offline

#10 06-05-2020 13:31:46

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 84.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

minD wrote:
Ren wrote:

Nē, neesmu gan. Jāieplāno datums, tikai tad kaut kas notiksies.

Now would be the time tongue

Šo piektdien, pēcpusdienā, kad būšu ceļā uz citu pilsētu.
Ierakstīju Time Logā. big_smile

Offline

#11 17-05-2020 14:19:31

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 81.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

Ren wrote:

Šo piektdien, pēcpusdienā, kad būšu ceļā uz citu pilsētu.
Ierakstīju Time Logā.

This needs to be rescheduled xD

Offline

#12 17-08-2020 18:05:18

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Chrome 84.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

minD wrote:
Ren wrote:

Šo piektdien, pēcpusdienā, kad būšu ceļā uz citu pilsētu.
Ierakstīju Time Logā.

This needs to be rescheduled xD

Jā! Ir atzīmēts kā darāmais darbiņš vilciena ceļā no Rēzeknes. dry

Offline

#13 24-08-2020 19:53:22

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 84.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

Ren wrote:

Jā! Ir atzīmēts kā darāmais darbiņš vilciena ceļā no Rēzeknes.

Pus gadu vajadzēja, lai noskatītos, tagad paies pus gads, lai nokomentētu... lol

Offline

#14 05-06-2021 11:12:39

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 91.0

Re: Spēlfilma “Reiz Rēzeknē”

minD wrote:
Ren wrote:

Jā! Ir atzīmēts kā darāmais darbiņš vilciena ceļā no Rēzeknes.

Pus gadu vajadzēja, lai noskatītos, tagad paies pus gads, lai nokomentētu... lol

Nē! Haha
Gads! xd
Es patiesi, toreiz, vilcienā braucot, noskatījos! smile
Man, par brīnumu, patika.
Tur bija dažādas nacionalitātes, Rēzeknes leģendas, visdīvainākais aktieru kopojums kādu vien esmu pieredzējis - gan mazi aktieri no Rēzeknes, gan Latvijas, gan Krievijas liela mēroga aktieri.
Tur bija dinamika, dīvaini notikumi un, kopsummā, sirdī ieskrāpējoša, tomēr romantiska filma ar komēdijas elementiem. smile
7/10 zvaigznītes dodu šim mākslas darbam, it īpaši ņemot vērā to, ka tas ir Rēzeknes Domes budžeta projekts.
4 baļļu skalā jau esmu novērtējis 1. ierakstā! smile tongue

Iesaku noskatīties kaut vai tādēļ, ka filmas ir īsa un sniedz ieskatu pilsētā, kā arī iespēja redzēt nesaistītu aktieru kopojumu.

Offline

Registered users online in this topic: 0, guests: 1
[Bot] ClaudeBot

Board footer

File Manager - Downloads / Lejupielādes ikona Peeteris Silent YouTube channel / kanāla ikona