You are not logged in.

Random Inn Logotips

Announcement

👾 Random Inn ⁘ dream big ‣ stay cozy

#46 15-10-2021 13:26:51

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 94.0

Re: Seriāli+

minD wrote:
Ren wrote:

Yes yes, gatavo medaļu, man palika 1 sērija!

Really? Gaidu review. smile

Pirmais seriāls, kuru pa ilgiem laikiem gribējās pašam turpināt skatīties un skatīties.
Tik cheesy, bet tiešām labi sarakstīts, kā man patīk - kad nevar nojaust beigas. Mūsdienās tas ir grūti paveicams. Pat tagad populārākais Korejas seriāls pasaulē - Squid Game - man šķiet labs, bet, ne aizraujošs, visu laiku ir sajūta, ka nobeigumu tam zini. Nemaz nerunājot par necilvēcīgiem cilvēku slaktiņiem, kas galīgi vairs neizraisa emocijas, jo pasaule šķiet tik pat kroplīga. Daudz patīkamāk un pārsteidzošāk ir skatīties naivas emcoijas, vēsturiski pakārtotas cilvēku kārtas un slaktiņus ar stilīgiem efektiem, kā tas ir Faith doramā.
Ļoti patika ka ļaunajiem tēliem ir katram sava odziņa, tie ir interesanti personāži, kuriem arī vēlies sekot līdzi, skatoties seriālu, ne tikai galvenajiem varoņiem un viņu mīlas dēkām.

Kopsummā ļoti forši, skaisti aktieri, skaisti skati un neierasta vide.

Offline

#47 27-10-2021 12:37:35

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 95.0

Re: Seriāli+

Ren wrote:
minD wrote:
Ren wrote:

Yes yes, gatavo medaļu, man palika 1 sērija!

Really? Gaidu review. smile

Pirmais seriāls, kuru pa ilgiem laikiem gribējās pašam turpināt skatīties un skatīties.
Tik cheesy, bet tiešām labi sarakstīts, kā man patīk - kad nevar nojaust beigas. Mūsdienās tas ir grūti paveicams. Pat tagad populārākais Korejas seriāls pasaulē - Squid Game - man šķiet labs, bet, ne aizraujošs, visu laiku ir sajūta, ka nobeigumu tam zini. Nemaz nerunājot par necilvēcīgiem cilvēku slaktiņiem, kas galīgi vairs neizraisa emocijas, jo pasaule šķiet tik pat kroplīga. Daudz patīkamāk un pārsteidzošāk ir skatīties naivas emcoijas, vēsturiski pakārtotas cilvēku kārtas un slaktiņus ar stilīgiem efektiem, kā tas ir Faith doramā.
Ļoti patika ka ļaunajiem tēliem ir katram sava odziņa, tie ir interesanti personāži, kuriem arī vēlies sekot līdzi, skatoties seriālu, ne tikai galvenajiem varoņiem un viņu mīlas dēkām.

Kopsummā ļoti forši, skaisti aktieri, skaisti skati un neierasta vide.

Oh may...tavs review ir better than mine for sure.
Man ir prieks, ka tu noskatījies un vēl jo lielāks prieks, ka tev patika.
Kas zin, varbūt kādreiz vēl kādu seriālu noriskēsi paskatīties tongue
Un jā...šai doramai tiešām ir ideāli pakārtots sižets. Un šeit nav tikai love story un viss. Te ir vēl tik daudz emociju un nokrāsu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Let's go back to the roots of the topic tongue

https://www.youtube.com/watch?v=6KH3eZP4XbE

Помнить/Remember (2015)

Обычно я выбираю для просмотра дорамы с полным курсом в направлении романтика, но в описании сюжета что-то привлекло мое внимание и я положила дораму в список ожидающих. Как обычно, когда я не могу решить, что же посмотреть, выбор «пальцем в небо» подруги снова пал на дораму, которая по сути ждала бы своей очереди очень долго.
В ней романтики кот наплакал, но дорама мне очень понравилась. Она раскрывает судьбы людей, борьбу за справедливость, мышление властных людей, жестокость и не справедливость мира. Все события сплетаются в тесный комок и даже, если порой кажется, что все затянуто, то смотреть все равно интересно. Логика и построение сюжета на уровне. И поплакала, и посмеялась, и над жизнью поразмыслила. Лишь на стороне добра и правды можно найти истинных спутников, а на стороне денег, власти и зла лишь временные пешки, которые переметнутся на сторону того, кто предложит место по теплее и стабильнее.
Актерский состав шикарен. А исполнитель роли Нам Гумана так привлек мое внимание, что даже в интернете поискала, какой же он человек вне кадра. Уж так правдоподобно играет свою роль, что даже страшно порой.
Концовка логична и было глупо ожидать чуда, но как всегда я от такого в слезы. Я рада просмотру, это разбавило мой сладкий чай из романтических дорам и добавил в него смысла и жизненности.

Remember-kdrama-2015-2016.jpg

Offline

#48 29-11-2021 14:20:27

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 96.0

Re: Seriāli+

minD wrote:

Oh may...tavs review ir better than mine for sure.
Man ir prieks, ka tu noskatījies un vēl jo lielāks prieks, ka tev patika.
Kas zin, varbūt kādreiz vēl kādu seriālu noriskēsi paskatīties
Un jā...šai doramai tiešām ir ideāli pakārtots sižets. Un šeit nav tikai love story un viss. Te ir vēl tik daudz emociju un nokrāsu.

Nu, nesssstāsti! lol Haha, nav mans review labāks par tavu!
Faith, noteikti, bij labākis, ko pēdējā laikā emsu redzējis.
Varbūt ieteiksi kaut ko līdzīgu vai kādu citu, labu doramu? dry angel

minD wrote:

В ней романтики кот наплакал,

xd lol happy Psc big_smile Apraksts.

Varbūt šo noskatīties? smile

Offline

#49 29-11-2021 17:14:17

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 96.0

Re: Seriāli+

Ren wrote:

Nu, nesssstāsti!  Haha, nav mans review labāks par tavu!
Faith, noteikti, bij labākis, ko pēdējā laikā emsu redzējis.
Varbūt ieteiksi kaut ko līdzīgu vai kādu citu, labu doramu?

Man tiešām prieks. ^^
Un really, es pārlasīju savu atsauksmi un man bija tāds "meh" lol

Hmm...varētu gan kaut ko ieteikt. Tev romantiku vai pa minimumam?

Ren wrote:

   Psc  Apraksts.

Varbūt šo noskatīties?

Vari, ja iepatikās. Viņai ir diezgan interesants sižets.

Offline

#50 30-11-2021 14:16:14

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 96.0

Re: Seriāli+

minD wrote:

Hmm...varētu gan kaut ko ieteikt. Tev romantiku vai pa minimumam?

Zini, es negribu atzīt, bet, laikam, romantiku. lol
Vēlams lai ir arī kāds aktieris no Faith.

Offline

Registered users online in this topic: 0, guests: 1
[Bot] ClaudeBot

Board footer

File Manager - Downloads / Lejupielādes ikona Peeteris Silent YouTube channel / kanāla ikona