You are not logged in.

Random Inn Logotips

Announcement

👾 Random Inn ⁘ dream big ‣ stay cozy

#1 26-10-2019 14:00:22

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 79.0

SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

Interaktīvas pārdomas par SEGA Genesis / Mega Drive audio iespēju stereotipiem

Kā Super Nintendo (SNES) fanboji domā, kā skan visas Sega Genesis / Mega Drive spēles:
(uzmaniet ausis)

Kā Sega Genesis / MegaDrive fani zina, kā skan konsole:

Hidden text

https://youtu.be/YadfHTCan1Q?t=60
(Šeit grūta izvēle, daudzi audioceliņi ir pārsteidzoši un ar labu basu):
https://youtu.be/915k0mMK-Fo?t=1735
(Protams, standarts):
https://youtu.be/gGJGOv8HS5c
https://youtu.be/3QD4f4mvD1E

Ko vēlos parādīt es, kā PeeterisSilent:

Hidden text

https://youtu.be/M4hHID63jHY?t=4728
https://youtu.be/M4hHID63jHY?t=16566
(Cilvēki zina, ka konsole spēj šādi, tomēr aizmirst)

Tomēr nākamos audioceliņus vai konsoles spējas apzinās tikai racēji, jo tikai retais mūziķis spēja arī labi programmēt vai bija pazīstams ar sistēmu, jo, pārsvarā tikai Japānā spēļu veidotāji bija zinoši šajā jomā, tā kā tieši Japānā sintezatori tika izmantoti populārākajos datoros, konsolēs:

Un seko arī mans personīgais pārsteiguma moments:
Japānā populāri bija datori NEC PC-98, kuros ir iebūvēti Yamaha 16 kanālu sintezatori (vāja analoģija: korī 16 balsis, kas spēj dziedāt dažādas skaņas vienlaicīgi), bet, ir persona, kura ir uzrakstījusi programmu, lai PC-98 audioceliņus pārveidotu SEGA Genesis skaņas čipiem (6 kanālu Yamaha un 4 kanālu PSG) saprotamā formātā. Pieņemu, ka ir pielietota melnā maģija. :lol: Attiecīgi, PeeterisSilent kanālā izvietoju datorspēles Yu-No mūziku, kas pārveidota SEGA Mega Drive saprotamā formātā un ierakstīta no oriģinālas konsoles.
Personīgi, tādas skaņas es nekad neesmu dzirdējis, nevienā spēlē, no šīs konsoles. Un, kā izrādās, tas ir iespējams, bet neviens programmētājs/mūziķis tajā laikā spēlēs līdz tam, diemžēl, nenonāca.
Ja kāds ir dzirdējis kaut ko līdzīgu zemāk esošajiem piemēriem, lūdzu, dodiet ziņu, šeit pat forumā. smile

Manuprāt es, no šīs kastes, kaut ko šādu, tiešām mierīgu un dzirdu, dzirdu pirmo reizi, turklāt to paveica kaut kāda programma un bez audio trikiem (kuri tika izmantoti tajā laikā, lai padarītu skaņdarbus interesantākus). Vienkāršs, pliks, 'patrasts' sintezatora funkciju izmantojums.
Salīdzinot ar iepriekšējiem PeeterisSilent klipiem, kādi audiokanāli apakašā kustās Yu-No audioceliņiem un kādi - augstākminētajiem. Redzēsiet, ka daudz vairāk darbību notiek ierpriekš norādītajos audioceliņos (YM2612+PCM+PSG), nevis šajos (Tikai Yamaha YM2612), bet, manuprāt, šie skanējumā pārspēj iepriekšējos. :rolleyes:

Vai ''YU-NO'' OST līdzīgu skanējumu esat dzirdējuši arī no kādas SEGA MD/Gen spēles?

Total votes: 1

Results of poll are hidden from guests

Last edited by Ren (12-10-2021 13:22:11)

Offline

Liked Liked by:

minD

#2 06-01-2020 21:26:41

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 79.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

Ren wrote:

Kā Super Nintendo (SNES) fanboji domā, kā skan visas Sega Genesis / Mega Drive spēles:
(uzmaniet ausis)

Man šermuļi pār ādu pārskrēja. Ak mans mūžs >< Es atzīšos...es paklausījos 49 sekundes...i can't more ><
Otrais bija next lvl excitment lol domāju, ka man nāk klāt muzikālais šoks lol lol haha 47 sekundes un i am done xD
Trešais skan kā publiskā ateja laukos.  lol lol lol 1 min 6 sec.

Vai tiešām tā skan šīs spēles? Really? o.o

Ren wrote:

Kā Sega Genesis / MegaDrive fani zina, kā skan konsole:

1st. This sounds like home when Ren is visiting xD
2nd. I not likey. ><
3rd. Home. 3 am. Ren still visiting hahaha
4th. Same as 1st and 3rd. Sounds like Ren and Sega are visiting xD

Ren wrote:

Ko vēlos parādīt es, kā PeeterisSilent:

JA man patiktu konsoļu mūzika...es tavus chill video grieztu uz riņķi. un vēl ar burvīgiem vidoe no spēlēm. tur pat ir tā spēle par tārpu, kuru es izgāju bērnībā, still feeling proud for that xD

Ren wrote:

Un seko arī mans personīgais pārsteiguma moments:
Japānā populāri bija datori NEC PC-98, kuros ir iebūvēti Yamaha 16 kanālu sintezatori (vāja analoģija: korī 16 balsis, kas spēj dziedāt dažādas skaņas vienlaicīgi), bet, ir persona, kura ir uzrakstījusi programmu, lai PC-98 audioceliņus pārveidotu SEGA Genesis skaņas čipiem (6 kanālu Yamaha un 4 kanālu PSG) saprotamā formātā. Pieņemu, ka ir pielietota melnā maģija. :lol: Attiecīgi, PeeterisSilent kanālā izvietoju datorspēles Yu-No mūziku, kas pārveidota SEGA Mega Drive saprotamā formātā un ierakstīta no oriģinālas konsoles.
Personīgi, tādas skaņas es nekad neesmu dzirdējis, nevienā spēlē, no šīs konsoles. Un, kā izrādās, tas ir iespējams, bet neviens programmētājs/mūziķis tajā laikā spēlēs līdz tam, diemžēl, nenonāca.

Tu man uz Segas arī devi klausīties Never Gonna Give you up, tas no šīs pašas operas?
Daži gabali no sākuma bija pat baudāmi. Bet manis ilgam laikam nepietiek...u know xD

Offline

Liked Liked by:

Ren

#3 08-01-2020 00:29:50

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 80.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

minD wrote:

Man šermuļi pār ādu pārskrēja. Ak mans mūžs >< Es atzīšos...es paklausījos 49 sekundes...i can't more ><
Otrais bija next lvl excitment  domāju, ka man nāk klāt muzikālais šoks   haha 47 sekundes un i am done xD
Trešais skan kā publiskā ateja laukos.     1 min 6 sec.

Vai tiešām tā skan šīs spēles? Really? o.o

Jeezus MArija, pat es tik ilgi nevaru izturēt. xd
Es tikko mēģināju klausīties tik pat ilgi, cik tu. Obozee. xd
Jā, tā skan šīs spēles. xd Es tevi esmu izlaidis, slēdzot tikai viduvējus vai labus skaņdarbus (pēc standartiem). Tagad vismaz zināsi, ka ir arī šādi brīnumi, ja smadzene vēl uz vietas. xd
Es tā ierēcu par tavām atbildēm, nevaru happy Publiskā ateja laukos, I can't even. lol

minD wrote:

1st. This sounds like home when Ren is visiting xD
2nd. I not likey. ><
3rd. Home. 3 am. Ren still visiting hahaha
4th. Same as 1st and 3rd. Sounds like Ren and Sega are visiting xD

Ak tā Sega, nelūgtais viesis big_smile
2nd one ir domāts kādās labās austiņās vai ar sabuferi, jo tam trekam ir fenomenāli labs bass, bet tas nav labākais audioceliņš no tās spēles.

minD wrote:

JA man patiktu konsoļu mūzika...es tavus chill video grieztu uz riņķi. un vēl ar burvīgiem vidoe no spēlēm. tur pat ir tā spēle par tārpu, kuru es izgāju bērnībā, still feeling proud for that xD

Paldies, prieks dzirdēt, ko lai saka dry cool big_smile
Jā, Earthworm Jim tur arī dzīvojas.

minD wrote:

Tu man uz Segas arī devi klausīties Never Gonna Give you up, tas no šīs pašas operas?

Never Gonna Give You Up nav konvertēts vai kā citādi. To meldoiju speciāli konsolei sarakstīja megapigeon92, lai kas viņš arī būtu: https://vgmrips.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=2017
angel Tā ka, vari pateikties viņam. happy

Paldies par atbildēm šajā diskusijā, ļoti negaidīti, gandrīz apkritu.

Offline

#4 18-01-2020 14:04:28

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 79.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

Ren wrote:

Jeezus MArija, pat es tik ilgi nevaru izturēt.
Es tikko mēģināju klausīties tik pat ilgi, cik tu. Obozee.

Jūtos kā varone tagad haha lol happy

Ren wrote:

Es tā ierēcu par tavām atbildēm, nevaru  Publiskā ateja laukos, I can't even.

I felt extra that day xD but tiešām tā izlausās lol

Ren wrote:

Never Gonna Give You Up nav konvertēts vai kā citādi. To meldoiju speciāli konsolei sarakstīja megapigeon92, lai kas viņš arī būtu: https://vgmrips.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=2017
Tā ka, vari pateikties viņam.

Ohhhh...this all still makes me confused. But good to know. dry

Offline

#5 20-01-2020 23:48:32

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 81.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

minD wrote:

Ohhhh...this all still makes me confused. But good to know.

Jas!
Tas Yu-No ir kaut kas jau izveidots, bet ko ar programmu palīdzību (bez liekas cilvēka iejaukšanās) varēja pārveidot uz Segas Mega Draivam/Genesis saprotamu formātu.
Turpretī Never Gonna Give you up ir dziesma, ko kāds ir sarakstījis konsolei pats ar savām rociņām.
Kad satiksimies, pamēģināsim arī mēs uzrakstīt savu pirmo dziesmu mūsu Segai Megai spilven draivam aka Genesisam. m? lol
Iemācies kaut ko no BTS uz klavierēm spēlēt un tad būs pa smuko. lol

Offline

#6 24-01-2020 23:56:37

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 79.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

Ren wrote:

Kad satiksimies, pamēģināsim arī mēs uzrakstīt savu pirmo dziesmu mūsu Segai Megai spilven draivam aka Genesisam. m?
Iemācies kaut ko no BTS uz klavierēm spēlēt un tad būs pa smuko.

Uuuu, let's do it. ph would be hilarious lol "tilta records" jaunās skaņās lol
Es btw mēģināju spēlēt vienu no viņu dziesmām uz klavierēm. But it's a slow process lol

Offline

#7 31-01-2020 20:33:51

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 81.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

minD wrote:
Ren wrote:

Kad satiksimies, pamēģināsim arī mēs uzrakstīt savu pirmo dziesmu mūsu Segai Megai spilven draivam aka Genesisam. m?
Iemācies kaut ko no BTS uz klavierēm spēlēt un tad būs pa smuko.

Uuuu, let's do it. ph would be hilarious lol "tilta records" jaunās skaņās lol
Es btw mēģināju spēlēt vienu no viņu dziesmām uz klavierēm. But it's a slow process lol

Vari atsākt gatavošanos lol
Jāizdomā tikai - kad? roll
P.S. Kur tu klavieres dabūji?

Offline

#8 02-02-2020 16:29:53

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 79.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

Ren wrote:

P.S. Kur tu klavieres dabūji?

Pie kaimiņietes xD

Offline

#9 28-03-2020 14:47:09

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 83.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

@minD, tava spēle. mini_Eggman.gif
https://youtu.be/2558kyUsDE8
Akdievs, es tā rēcu no komentāriem:
mini_tver1.pngmini_tver2.pngmini_tver3.pngmini_tver4.png

Last edited by Ren (12-10-2021 13:24:32)

Offline

Liked Liked by:

minD

#10 28-03-2020 16:24:41

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 80.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

Ren wrote:

@minD, tava spēle.
https://youtu.be/usV_0jM2_jc


Akdievs, es tā rēcu no komentāriem:

omg...tie pirmie divi komenti vienkārši loool lol lol lol
pirmais - can relate haha i get so competitive lol

Bet paradokss ir tajā, ka tad, kad es spēlēju man netraucē tā mūzika, bet vienkārši tāpat paklausīties ir tāds - oh no no no xD

Offline

Liked Liked by:

Ren

#11 01-04-2020 15:49:59

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 83.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

minD wrote:
Ren wrote:

@minD, tava spēle.
https://youtu.be/usV_0jM2_jc


Akdievs, es tā rēcu no komentāriem:

omg...tie pirmie divi komenti vienkārši loool lol lol lol
pirmais - can relate haha i get so competitive lol

Bet paradokss ir tajā, ka tad, kad es spēlēju man netraucē tā mūzika, bet vienkārši tāpat paklausīties ir tāds - oh no no no xD

Es kā zinādams, ka tālajā Hz kurā, vajadzēja izveidot minD Mean Bean Machine koveru. xd

Offline

Liked Liked by:

minD

#12 16-04-2020 12:01:00

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 83.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

@minD, tā kā tev patīk roks, to pierāda arī tavs ieraksts šeit (par Lifeforce NES Rock kaveru): https://random-inn.id.lv/viewtopic.php?pid=714#p714
Un, diemžēl, 8-bitu konsole šādu skanējumu nu nekādīgi nav spējīga izdod, tad, 16 bitu konsoles, it īpaši SEGA Mega Drive/Genesis, ar zinošiem programmētājiem un komponistiem, lieliski tiek galā ar akustiskās ģitāras sintezēšanu.
Gluži labu tīra Roka piemēru uz sitienu atrast nemācēšu, bet ir Grandžmūzika, kas ir Roka paveids visā tās krāšņumā.
Šos skaņdarbus esi dzirējusi vairākkārtīgi, bet, nekad neesmu vaicājis, ko par tiem domā. w00t

mini_cxz1.png

Comix Zone, 1995
Composed by
Howard Drossin

https://youtu.be/o1QAKVfRFas

⏰ birkas

00:00 Sega Logo
00:13 Title Screen
00:34 Into the Zone (Options)
03:46 Introduction
04:25 Episode 1, Page 1-1
08:29 Seen it for Days (Episode 1, Page 1-2)
12:49 Feed My Disease (Episode 1, Page 2-1)
15:45 Episode 1, Page 2-2
18:41 Episode 2, Page 1-1
22:08 Episode 2, Page 1-2
23:45 Last to Follow (Episode 2, Page 1-3)
26:13 Episode 2, Page 2-1
29:27 10,000 Knives (Episode 2, Page 2-2)
31:43 Episode 3, Page 1-1
34:01 Episode 3, Page 1-2
36:08 Episode 3, Page 1-3
39:14 Episode 3, Page 2-1
44:00 Episode 3, Page 2-2
48:50 Episode 3, Page 2-3
50:38 Woe is the World (Boss Theme)
51:57 Battle With Mortus
55:23 Ending Theme
56:41 Results
58:23 Staff Roll
59:55 Game Over

Mani favorīti:

58:23 Staff Roll
29:27 10,000 Knives (Episode 2, Page 2-2)
18:41 Episode 2, Page 1-1
08:29 Seen it for Days (Episode 1, Page 1-2)

- - - - - - -

Ko teiksi?
Ja tev būtu jāizvēlas viens treks, kurš tas būtu? dry

- - - - - - -

Šis ieraksts atrodas tieši šajā diskusijā, jo Comix Zone OST tika veidots Amerikā, izmantojot GEMS programmatūru. Abiem faktoriem ir ļoti slikta slava, jo ir uzskats, ka tikai Eiropas un Japānas spēļu izstrādātāji mācēja rakstīt mūziku SEGA MD/Gen konsolei, kamēr Amerikā spēļu iztrādātāji lielākoties paļāvās uz SEGA kompānijas piedāvāto programmatūru spēļu mūzikas rakstīšanai (GEMS) un, savas neizglītotības dēļ, neiedziļinājās, ko iespējams paveikt ar šo programmu un konsoles audio iespējām kā tādām, tādēļ no Amerikas izstrādātājiem bieži tika sastapti garadarbi, kas skan ļoti līdzīgi (sūdīgi), jo komponisti izvēlējās programmā jau esošus, standarta, sintezētus instrumentus (neveidoja paši, jo nemācēja vai bija vienkārši slinki). Lai gan programma bija ļoti spējīga, gudra cilvēka rokās, diemžēl standarta sintezētie instrumenti, kurus visi slinkie komponisti izmantoja, vairāk izklausījās pēc slapjiem pirdieniem vai gļukaniem pīkstiniem. Tādā veidā ne tikai amerikāņi, bet arī pati programma ieguva sliktu slavu.
https://youtu.be/HtRO-9IyCgk?t=561

Offline

#13 25-04-2020 23:52:49

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 81.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

Ren wrote:

Comix Zone, 1995
Composed by
Howard Drossin
https://youtu.be/o1QAKVfRFas

To be honest...es gaidīju, ka būšu wowed away pēc apraksta un komentāra. Bet mani pēc 5 min un miegu parāva. Patinu un bija sajūta, kas nekas diži nemainās. Ļoti līdzīgs skanējums lielākajai daļai, ja ne visiem gabaliem. Pa ausi jau viendabīgums sita. Ehh sleep sleep sleep

Ren wrote:

slapjiem pirdieniem vai gļukaniem pīkstiniem

lol lol lol zelta vārdi...būs man jaunas phrases, lai izteiktos hahaha (tu latviskoji video teikto nicely lol )

Tak redz kāpēc viss tik slikti bija ar video spēļu mūziku.
Bet...kad tu spēlē un koncentrājies...auss pie visa pierod un ignorē. lol

Offline

#14 06-05-2020 12:16:27

Ren
LaVibrátörs
From: D.A. Garden
Registered: 06-10-2019
Posts: 656
Windows 10Microsoft Edge 84.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

minD wrote:

To be honest...es gaidīju, ka būšu wowed away pēc apraksta un komentāra. Bet mani pēc 5 min un miegu parāva. Patinu un bija sajūta, kas nekas diži nemainās. Ļoti līdzīgs skanējums lielākajai daļai, ja ne visiem gabaliem. Pa ausi jau viendabīgums sita. Ehh

Hmm, jā, te drīzāk jāizvēlas viens treks, kas patīk un uztvert tieši to elektroģitāras labo atveidošanu. Kopumā mūzika spēlē skan ļoti līdzīgi. Saklausi un vari atšķirt tikai tad, ja izej visu spēli vai klausies OST no sākuma līdz galam, kādas, vairākas reizes, gadu garumā. lol
Bet, patiesību sakot, arī reālās dzīves grunge es atšķirības nedzirdu, tāds stils, laikam, ka šķiet vienāds skanējums. lol

Neesmu fans, bet EA ar spēli Skitchin' izdarīja kaut ko neiedomājamu -
lielākā daļa OST sastāv no ierakstītas audio (sample based, kā to dara Nintendo 16 bitu konsole - SNES), nevis sintezētas.
Genesis/Mega Drive standartā bija pieņemts, ka spēj atskaņot tikai 1 kanālu ar ierakstītu audio PCM, ne visai augstā kvalitātē, jo ierakstīts audio (loģiski) aizņem daudz vietas. Šo kanālu parasti izmantoja, ierakstot mazus audio gabalus no bungām, sitamajiem instrumentiem, basam, balsīm un apvienoja ar sintezēto audio. Skitchin' mūzikas programmētāji izveidoja tādu skaņas draiveri, ka apgāja šo sistēmas ierobežojumu un spēja sarakstīt mūziku, kas, lielākoties satāv nevis no sintezētām skaņām, bet gan no ierakstītiem reāliem instrumentiem, tos, nedaudz, papildinot ar sintezētām skaņām, instrumentiem. Pie tam, ierakstītais audio tika atskaņots 2 kanālos. 2 kanālos. Tas nozīmē, ka vienlaicīgi skan gan ierakstītas, piem. bungas, gan ierakstītas piem. ģitāras. Tādēļ šis OST nav tik dzidrs, kā sintezētās skaņas, tomēr labi dzirdams, ka izmantojas reāli instrumenti.
https://www.youtube.com/watch?v=iyzBtP8TQUA

Offline

#15 17-05-2020 13:50:06

minD
LaVibrátöriņš
Registered: 16-10-2019
Posts: 627
Windows 10Chrome 81.0

Re: SEGA Mega Drive / Genesis audio stereotipi

Ren wrote:

Hmm, jā, te drīzāk jāizvēlas viens treks, kas patīk un uztvert tieši to elektroģitāras labo atveidošanu. Kopumā mūzika spēlē skan ļoti līdzīgi. Saklausi un vari atšķirt tikai tad, ja izej visu spēli vai klausies OST no sākuma līdz galam, kādas, vairākas reizes, gadu garumā.
Bet, patiesību sakot, arī reālās dzīves grunge es atšķirības nedzirdu, tāds stils, laikam, ka šķiet vienāds skanējums.

Neesmu fans, bet EA ar spēli Skitchin' izdarīja kaut ko neiedomājamu -
lielākā daļa OST sastāv no ierakstītas audio (sample based, kā to dara Nintendo 16 bitu konsole - SNES), nevis sintezētas.
Genesis/Mega Drive standartā bija pieņemts, ka spēj atskaņot tikai 1 kanālu ar ierakstītu audio PCM, ne visai augstā kvalitātē, jo ierakstīts audio (loģiski) aizņem daudz vietas. Šo kanālu parasti izmantoja, ierakstot mazus audio gabalus no bungām, sitamajiem instrumentiem, basam, balsīm un apvienoja ar sintezēto audio. Skitchin' mūzikas programmētāji izveidoja tādu skaņas draiveri, ka apgāja šo sistēmas ierobežojumu un spēja sarakstīt mūziku, kas, lielākoties satāv nevis no sintezētām skaņām, bet gan no ierakstītiem reāliem instrumentiem, tos, nedaudz, papildinot ar sintezētām skaņām, instrumentiem. Pie tam, ierakstītais audio tika atskaņots 2 kanālos. 2 kanālos. Tas nozīmē, ka vienlaicīgi skan gan ierakstītas, piem. bungas, gan ierakstītas piem. ģitāras. Tādēļ šis OST nav tik dzidrs, kā sintezētās skaņas, tomēr labi dzirdams, ka izmantojas reāli instrumenti.

Yea...you can tell that it feels more real (if ya will). Not that i would listen to it, but i dun mind hearing this kind in game, if i play one ^^
And you have wiki brain...no wiki nervno kurit v storonke. Powerbrain u have. always makes me wow at it.

https://youtu.be/tqMuvFEKCOk

This seems so interesting (Medusa Bay) doesn't even sound like a game in some parts.

Last edited by minD (17-05-2020 13:52:35)

Offline

Liked Liked by:

Ren

Registered users online in this topic: 0, guests: 1
[Bot] ClaudeBot

Board footer

File Manager - Downloads / Lejupielādes ikona Peeteris Silent YouTube channel / kanāla ikona